Kayseri ‘de Araba Kiralama Hacmi

Kayseri’de araba kiralamak isteyen kullanıcıların aylık arama motoru arama hacmine ait verileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bing , Alexa , Yahoo , Yandex gibi bir çok arama motoru olmasına rağmen internetin en büyük arama motoru olan google’ın verileri esas alınarak hazırlanmış bu kayseri rent a car aranma hacmi verileri bizlere internetin hayatımızın içine ne kadar girdiğinin kanıtı niteliğindedir.

Yıllık Araç Kiralama Verileri

Google’da yılda 62.160 kişi Kayseri üzerinden araba kiralamak istiyor ! Google anahtar kelime hacmi verilerine göre direkt rent a car sektörü ile alakalı olarak “kayseri rent a car” , “kayseri araç kiralama” , “kayseri araba kiralama” , “kayseri oto kiralama” kelimelerine yönelik yapılan analizlerde yıllık 62.160 kişinin bu sektörde direkt arama yaptığını görüyoruz.

Tahmini Yıllık Aranma Hacmi 100.000 Müşteri

Google servislerinden aranma hacmi 4 kelime ile analiz edilirken ; “kayseri rent a car firmaları” , şirketleri , “kayseri ucuz rent a car” gibi kelimelerle çoğaltılan analizlerde ve bu kelimelere diğer arama motorları ilave edildiğinde aranma hacminin minimum 100.000 seviyesinde olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır.

Editör Hakkında

Kayseri Araba Kiralama

Kayseri Araba Kiralama

Kayseri Rent A Car sitesinde siz de yayınlarınızın bulunmasını istiyorsanız 05064153382 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

no Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir